ايران باستان – هنر وتمدن ايران در نمایشگاه فیتور اسپانیا

 موزه ملی ایران برای نخستین بار با تولید نماآهنگی از این موزه و موزه باستان‌شناسی و هنر دوران اسلامی به عنوان دو گنجینه بزرگ آثار فاخر تمدن ایرانی؛ اقدام به معرفی موزه در نمایشگاه فیتور اسپانیا کرد.

به گزارش موزه ملی ایران، نماآهنگ موزه ایران باستان و موزه باستان شناسی و هنر دوران اسلامی ایران دو گنجینه آثار فاخر هنر و تمدن سرزمین بزرگ ایران در مقابل دید بازدیدکنندگان این نمایشگاه بزرگ صنعت گردشگری جهان به نمایش در آمدند.

آشنایی با این موزه در واقع دریچه ارزشمندی برای جلب سفر گردشگران به دیاری است که از حیث قدمت و زیبایی در تاریخ میراث بشری جهان کم نظیر است.

این امر با همیاری شرکت همدید رسانه نماینده تبلیغات کانون اتومبیلرانی و جهانگردی صورت گرفت که در پاویون این نمایشگاه مستقر بودند.

موزه ملی ایران
موزه ملی ایران

نمایشگاه فیتور اسپانیا یکی از مهمترین و معتبرترین نمایشگاه های صنعت گردشگری در جهان محسوب شده و بسیاری از فعالان این حوزه در جهان با هدف معرفی جاذبه های گردشگری و توسعه روابط همکاری میان کشورها در آن حضور می یابند.

شرکت کنندگان این فرصت را دارند تا با ارائه بروشور ، عکس، فیلم و رسانه های دیجیتال و حتی اجراهای زنده به معرفی کشور خود بپردازند.

امسال نیز فیتور اسپانیا در محل نمایشگاه های بین المللی IFEMA در شهر مادرید پایتخت اسپانیا از دوم تا ششم بهمن برگزار شد.

دکمه بازگشت به بالا