بنابر آمار حکومتی کرونا در ایران رکورد زد

کرونا در ایران با مرگ ۲۳۵ نفر دیگر طی ۲۴ ساعت گذشته، بار دیگر رکورد زد و شمار رسمی قربانیان را به بیش از ۱۶ هزار نفر افزایش داد.

سیما لاری، سخنگوی وزارت بهداشت، روز سه‌شنبه هفتم مرداد با اعلام این خبر افزود که در شبانه‌روز گذشته ۲۶۶۷ بیمار دیگر مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شده‌اند که تعداد آنها در مجموع به ۲۹۶ هزار و ۲۷۳ نفر رسیده است.

پیش از این کارشناسان هشدار داده بودند که افرایش شمار ابتلا و بستری، افزایش آمار جان‌باختگان را نیز به همراه خواهد داشت.

آمارهای رسمی ارائه شده از سوی مقام‌های وزارت بهداشت رژیم درباره وضعیت کرونا در ایران با تردیدهای جدی روبرو می باشد و به گفته برخی کارشناسان برای بدست آوردن آمار واقعی باید آمار ارائه شده توسط جمهوری اسلامی را ۱۰ برابر کرد.

بنابر آمار حکومتی کرونا مجددا در ایران رکورد زد
بنابر آمار حکومتی کرونا مجددا در ایران رکورد زد

آمار غير رسمي كرونا در ايران

آمار جانگداز جان‌باختگان کرونا در ۳۴۷شهر ایران متأسفانه به بیش از ۷۷هزار و ۶۰۰نفر رسیده است.

شمار قربانیان در آذربایجان شرقی به ۲۲۸۰نفر، در آذربایجان غربی ۲۳۴۰نفر، در تهران به ۱۹۲۵۰نفر، در خراسان رضوی به ۵۸۳۳نفر،

در سیستان و بلوچستان به ۲۴۳۵نفر، در فارس به ۱۹۵۵نفر، در قم به ۴۲۳۰نفر، در گلستان به ۲۰۴۸نفر، در لرستان به ۳۰۴۰نفر و در مازندران به ۳۵۳۰نفر رسیده است.

تصمیم خامنه‌ای و روحانی برای برگزاری مراسم عزاداری در ماه محرم دجالیت و به قربانگاه فرستادن عامدانه مردم در ادامه استراتژی اجساد و کلان تلفات انسانی برای سد بستن در برابر خطر قیام و سرنگونی است.

این در حالی است که مراسم حج برای اولین بار به‌خاطر حفاظت از جان مسلمانان به‌حالت تعلیق در آمده است.

نابود کردن نظام درمانی کشور با خودداری از استخدام پرستاران آماده به خدمت جزء دیگری از همین استراتژی حاکمیت آخوندی است آن هم در شرایطی که پرستارانی که ۶ماه است با حداکثر فداکاری کار می‌کنند گروه گروه به کرونا مبتلا می‌شوند و به‌شدت نیازمند نیروی تازه نفس هستند.

دکمه بازگشت به بالا