کرونا در ايران باز هم رکورد زد/ فوت ۲۲۹ بیمار در شبانه روز گذشته

دکتر لاری سخنگوی وزارت بهداشت: از دیروز تا امروز ۳۱ تیر ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۶۲۵ بیمار جدید مبتلا به كرونا در ايران شناسایی شد که یک هزار و ۹۷۷ نفر از آنها بستری شدند.

🔹 مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۲۷۸ هزار و ۸۲۷ نفر رسید.

🔹 متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۲۹ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند که این بیشترین تعداد جان باختگان این بیماری در یک روز است بنابراین مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴ هزار و ۶۳۴ نفر رسید.

🔹 خوشبختانه تا کنون ۲۴۲ هزار و ۳۵۱ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.

🔹 ۳۵۸۹ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

لاری، سخنگوی وزارت بهداشت:

مازندران، فارس، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، خراسان رضوی، البرز، خوزستان، لرستان، گلستان، کرمان، زنجان و ایلام در وضعیت قرمز قرار دارند.

🔹️ در ۱۳ استان کشور نیز وضعیت هشدار حاکم است.

کرونا باز هم رکورد زد/ فوت ۲۲۹ بیمار در شبانه روز گذشته
کرونا باز هم رکورد زد/ فوت ۲۲۹ بیمار در شبانه روز گذشته

کرونا در ايران – ابتلاء بیش از ۱۰۰۰ نفر از کادر درمانی مازندران به کرونا

سیمین بابایی، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت که یک هزار نفر از کادر درمانی-بهداشتی و دیگر کارکنان خط مقدم مقابله با کرونا در زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران به کرونا مبتلا شده‌اند.

وی دلیل ابتلا یک هزار نفر از کادر درمان و پرسنل دانشگاه علوم پزشکی مازندران به کرونا را حضور طولانی مدت آنها در بیمارستان‌ها برای خدمات‌رسانی به بیماران مبتلا به کرونا اعلام کرد.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت که قرار گرفتن طولانی مدت کادر درمانی و بهداشتی و سایر نیروهای پشتیبان بیمارستان‌ها در معرض بیماری، خستگی را برای این نیروها به دنبال دارد که می‌تواند عاملی برای ایجاد اختلال در خدمات‌رسانی به بیماران مبتلا به کرونا نیز باشد.

اما چیزی که گفته نشد این است که بزرگترین عامل ابتلای کادر پزشکی و همچنین مردم ایران به ویروس کرونا قبل از هر چیز وجود ابر ویروس مهلکی به نام آخوند است که باید مردم ایران با سوزاندن ریشه آنان خود را برای همیشه می توانند واکسینه کنند و این واکسن تنها به دست مردم ایران قابل ساخت است.

https://t.me/mohajranir

دکمه بازگشت به بالا