غزل حکیمی فرد، شطرنج باز ایرانی تابعیت سوییس را پذیرفت

در ادامه خروج شطرنج‌بازان ایرانی، ‏غزل حکیمي ‌فرد، استاد بزرگ شطرنج، از این به بعد با پرچم سوییس در مسابقات شرکت می‌کند. در عکس پروفایلش در فیده دیگر‌ خبری از ‎حجاب اجباری نیست.

‏به جز غزل حکیمی فرد ، پریسا فرشیدی،کیمیا علیزاده در تکواندو، درسا درخشانی و میترا حجازی‌پور در شطرنج، مینا علیزاده و آرزو معتمدی در قایقرانی، راحله آسمانی در تکواندو از جمله ورزشکاران زن ایران هستند که دیگر برای ایران مسابقه نمی دهند…سرمایه‌هایی که از دست می روند.

غزل حکیمی فرد، شطرنج باز ایرانی تابعیت سوییس را پذیرفت
غزل حکیمی فرد، شطرنج باز ایرانی تابعیت سوییس را پذیرفت

خمینی زن ستیز وخیانت درحق زنان

سایت اعتماد آنلاین رژیم، با درج مطلبی تحت عنوان همان خط خمینی، وجه دیگری از تندیس تلبیس خمینی را رونمایی کرد و واقعا عجبا!!!

وی در قسمتی از این مطلب، دروغی به عمق چاه بی انتهای دجالیت و باطل خمینی را برملا می‌کند و مدعی شد، اول کسی که نقش زنان را فهمید، امام بود! جلل الخالق آخوند های پلید، عجب هنری درآرایشگری چهره کریه خمینی کسب کرده اند .

ماهیت خمینی، بر هیچ کس پوشیده نیست.

خمینی مظهر فریب و حیله، مکر و تزویر، کذب و دروغ ، خدعه و ریا و غدر و فساد بود، یعنی تلبیس، آن هم از نوع آخوند دجال، که ماهیت قرون وسطایی اش را درجهت خیانت علیه زنان آزاده میهن مان بکار گرفت و تا ابد به عنوان منفور ترین و پلید ترین آخوند شیطان صفت و زن ستیز و ضد دین و ضد مردم و ضد ایران در تاریخ ایران وجهان، نام خود را به ثبت رسانده است.

استفاده از حجاب اجباري :

اولین اقدام ضد انسانی خمینی درحق زنان، تحمیل اجباری حجاب بود و شعار روسری یا توسری، از خاطره زنان آزاده میهن هرگز نرفته است.

اولین اقدام ضد انسانی خمینی درحق زنان، تحمیل اجباری حجاب بود و شعار روسری یا توسری، از خاطره زنان آزاده میهن هرگز نرفته است.
استفاده از حجاب اجباري :

قوانین زن ستیز آخوندی درحکومت ولایت فقیه، که مستند وجود دارد، اینکه زن نمی‌تواند قاضی بشود، زن نمی‌تواند رئیس جمهور بشود.

زن نمی‌تواند بدون اجازه همسر از خانه خارج شود.

زن نمی‌تواند خواننده باشد و یا در ملاء عام برنامه هنری اجرا کند، اما در ملاء عام اگر او را به دار بکشند و یا سنگسار کنند یا شلاق بزنند، عیبی ندارد و جدای از این قوانین زن ستیزانه که در حکومت ولایت فقیه نهادینه شده است، انبوه جنایاتی که درحق زن ایرانی، در حکومت کثیف خمینی صورت گرفته است، در هیچ جای دنیا نمی‌توان سراغ یافت.

در حکومت خمینی، شکنجه زنان آزادیخواه و آرمان گرا، حد و مرزی نداشت. تجاوز و تعدی و هتک حرمت قبل از اعدام تنها در حکومت ضد بشری خمینی انجام گرفت.

انواع شکنجه های روانی

انواع شکنجه های روانی، از شکنجه هایی تحت عنوان قفس ، قبر ، شکنجه جلوی فرزند و یا فرزند را جلوی مادر شکنجه دادن، اسید پاشی به صورت زنان بیگناه، تحت عنوان آخوند ساخته بی حجابی یا بدحجابی، که همه این جرم و جنایت های آخوندی را مردم ایران چهل سال هست که دیده اند و بطور خاص زنان آزاده ایران، با گوشت و پوست و استخوان لمس کرده اند.

حال این دار و دسته شیاد آخوندی، مدعی هستند که خمینی با اندیشه ای آلوده به تعفن ولایت فقیه، اول کسی هست که نقش زنان را فهمید، البته بی تردید اولین کسی که فهمید، باید این ظرفیت شکوفا کننده را باید با تمام دنائت ورذالت ارتجاعی سرکوب کند، بله خمینی بود و بس.

اما همین زنان که چهل سال تحت شدید ترین سرکوب های ضد اسلامی ولایت فقیه بودند، اراده کرده اند که پیشاپیش صفوف خلق، پرچم مبارزه برای سرنگونی این رژیم محتضر را که یکی از بارزترین خصیصه های آن زن ستیزی می‌باشد، را بردوش کشیده و ریش و ریشه ارتجاع را بسوزانند و اینک این مسولیت بسیار سنگین، اما در اوج فدیه و فدا را می‌توان، در نیروی اصلی مقاومت دید، که کابوس تمام آخوند های جنایتکار شده است.

دکمه بازگشت به بالا