سرخط خبرها ايران امروز

سرخط خبرها – حسن روحانی در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا گفته است؛ آغاز سال تحصیلی برای دانشگاه و آموزش و پرورش از ۱۵ شهریور است.

اخبار اجتماعی:

♦️شامگاه جمعه زمین‌لرزه‌ای به ‌قدرت ۴/۱ریشتر حوالی نصرت‌آباد در استان سیستان و بلوچستان را لرزاند.

♦️دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت؛ تعداد مبتلایان به کرونا در استان بوشهر به ۴۰۰۰نفر رسیده است.

♦️وضعیت کرونا در خوزستان در شرایط بحرانی و فوق قرمز قرار گرفته است و بنا به گفته یک منبع مطلع طی ۲روز گذشته ۱۲۵۷مبتلا و ۶۲فوتی در ۲۴ساعت اخیر بوده است.

♦️حسن روحانی در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا گفته است؛ آغاز سال تحصیلی برای دانشگاه و آموزش و پرورش از ۱۵ شهریور است.

سرخط خبرها – حسن روحانی در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا گفته است؛ آغاز سال تحصیلی برای دانشگاه و آموزش و پرورش از ۱۵ شهریور است.

♦️تجمع اعتراضی کارگران نیشکر هفت تپه با شرکت همه کارگران بخش‌های مختلف امروز شنیه برای ششمین روز در جلوی فرمانداری شوش برگزار شد.

♦️تجمع مالباختگان شرکت آذویکو (آذربایجان خودرو) در مقابل وزارت صمت در اعتراض به عدم تحویل خودورهای پیش خرید سال ۹۷ برگزار شد.

♦️باشگاه صنعت نفت آبادان اعلام کرد؛ در چهارمین تست کرونای بازیکنان صنعت نفت آبادان یک بازیکن و یک نفر از کادر تدارکات این تیم به کرونا مبتلا شدند.

سرخط خبرها – اخبار بین‌المللی‌:

♦️ مایک پمپئو گفت وظایف ایران مشخص است و تهران باید تمام اطلاعات و دسترسی‌های لازم را به آژانس بدهد.

♦️ مایک پمپئو: چنانچه رژیم ایران همکاری نکند، جامعه جهانی باید برای انجام اقدامات بیشتر آماده باشد.

سرخط خبرها -مایک پمپئو گفت وظایف ایران مشخص است و تهران باید تمام اطلاعات و دسترسی‌های لازم را به آژانس بدهد.
سرخط خبرها –مایک پمپئو گفت وظایف ایران مشخص است و تهران باید تمام اطلاعات و دسترسی‌های لازم را به آژانس بدهد.

♦️ وزرای خارجه آلمان، فرانسه و بریتانیا با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند برداشتن تحریم‌های تسلیحاتی ایران در ماه اکتبر پیامدهایی جدی برای امنیت و ثبات منطقه خواهد داشت.

وزرای خارجه این سه کشور تاکید کردند تحریم‌های تسلیحاتی اتحادیه اروپا علیه ایران تا سال ۲۰۲۳ پابرجا خواهد بود.

♦️ وال‌استریت ژورنال نوشت: ۳قدرت اروپایی برای اولین بار گفتند که نسبت به ‌برداشته شدن ممنوعیت روی رژیم ایران برای تسلیحات متعارف در ماه اکتبر نگران هستند.

سایت گازت نوشت: عربستان سعودی از قطعنامه روز جمعه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی که رژیم ایران را برای بازرسی‌ها از ۲سایت در ایران تحت فشار می‌گذارد، استقبال کرد.

♦️واشنگتن پست نوشت؛ نفتکش گلسان (Golsan) ایران به سمت سواحل ونزوئلا در حال حرکت است و «راس دالان» رئیس شرکت سرمایه گذاری مستقر در میامی می‌گوید این نفتکش قطعاتی را برای ادامه تعمیر پالایشگاه‌های ونزوئلا حمل می‌کند.

♦️ نیویورک تایمز: بازرسان بین‌المللی اتمی و آمریکا روز جمعه رژیم ایران را متهم کردند که فعالیت‌های مشکوک اتمی خود را پنهان کرده است و به‌ این ترتیب راه را برای یک رویارویی جدید با قدرت‌های غربی هموار کردند.

دکمه بازگشت به بالا