سرخط خبرها امروز

سرخط خبرها – بر اساس گزارشهای دریافتی،‌ پس از تست کرونا از زندانیان یک بند در زندان دستگرد اصفهان، از هر ۱۰۰زندانی، تست ۶۰نفر مثبت بود و بیش از ۵۰درصد زندانیان یک بند این زندان به ‌کرونا مبتلا شده‌اند.

اخبار اجتماعی:

رادپور، کارشناس حکومتی: از زمانی که صادرات نفت ایران متوقف و مسیر ورود دلارهای نفتی به کشور مسدود شد، ذخایر ارزی بانک مرکزی نیز از درآمدهای ناشی از فروش نفت تهی شد. ابزاری هم‌چون ذخیره ارزی در اختیار نداریم تا بتوانیم جلوی افزایش قیمتها را بگیریم.

محمدرضا محبوب‌فر کارشناس حکومتی: در گذشته گفته می‌شد که میزان و آمار حاشیه‌نشینی حدود ۲۵میلیون نفر است اما امروز بر اساس بررسیها و مطالعاتی که در کشور صورت گرفته است به ۳۸میلیون نفر افزایش یافته است.

خبرگزاری حکومتی مهر: معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز از ابتلای ۱۰هزار و ۱۹۷بیمار مبتلا به‌کرونا از ابتدای شیوع کروناویروس تاکنون در استان خبر داد و گفت: استان فارس در وضعیت حاد به‌سر می برد.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز از ابتلای ۱۰هزار و ۱۹۷بیمار مبتلا به‌کرونا از ابتدای شیوع کروناویروس تاکنون در استان خبر داد و گفت: استان فارس در وضعیت حاد به‌سر می برد.
سرخط خبرها امروز

کیهان : در حالی که مشتی چک برگشتی و یک سند بی‌اعتبار به‌نام برجام در دست دولت ماست، آژانس مجددا (ابعاد نظامی برنامه هسته‌ای نظام) را آن هم با میانداری اروپا، ابزار بهانه‌جویی قرار داده است.

جمعی از معلمان و فرهنگیان بازنشسته در مقابل ساختمان برنامه و بودجه رژیم در تهران تجمع اعتراضی برگزار کردند.

علیجانی، عضو شورای حکومتی شهر تهران: شعار عدالت‌خواهی و مبارزه با فساد مجلس یازدهم کارکردی تبلیغاتی دارد.

بیش از ۳۰۰تن از نویسندگان و هنرمندان داخل کشور نسبت به رژیم ایران هشدار دادند که ادامه سانسور به فروپاشی اجتماعی می انجامد!

سرخط خبرها – اخبار بین‌المللی‌:

♦️ وزارت‌خارجه آمریکا: رژیم ایران باید آمار و ارقام کامل را برای آگاهی مردم از تهدید واقعی این بیماری منتشر می‌کرد. در عوض، رژیم تصمیم گرفت تا تقصیر را بر گردن تحریم‌هایی بیندازد که هیچ وقت صنعت پزشکی را مورد هدف قرار نداده‌اند.

♦️ بیانیه وزارت‌خارجه رومانی: اقدام وزارت‌خارجه ایران برای ارسال یادداشت در تاریخ ۳۱خرداد و نیز اظهارنظرهایی که برخی مقام‌های رسمی این کشور درباره تحقیقات مربوط به‌مرگ منصوری می‌کنند، مایه شگفتی است.

♦️مدیر تلگرام: توجه‌مان را معطوف به دور زدن فیلترینگ در ایران و چین می‌کنیم.

مدیر تلگرام: توجه‌مان را معطوف به دور زدن فیلترینگ در ایران و چین می‌کنیم.
سرخط خبرها امروز
دکمه بازگشت به بالا