پیام تسلیت محمد نوریزاد به مناسبت درگذشت بانون قدسی میرمعز

محمد نوریزاد مبارز نستوه و آزادیخواه، فعال سیاسی و یکی از امضاکنندگان بیانیه «استعفای علی خامنه ای و گذار از رژیم جمهوری اسلامی»، در فایل صوتی که امروز مورخ ۱۸ تیرماه ۱۳۹۹ از زندان اوین بیرون داده و برای انتشار در اختیار «در تی وی» قرار گرفته است، درگذشت خانم «قدسی میرمعز» همسر دکتر محمد ملکی «پیر دیر آزادیخواهی» را تسلیت گفت.

آقای نوریزاد در بخشی از این پیام تسلیت به دکتر محمد ملکی می گوید؛ در این سالهای تلخ جمهوری اسلامی “ناب محمدی” همسر همراه شما بسیاری از روزها را در پس دیوارهای بلند زندان گذراند و کودکان خردسال شما را به تنهایی سرپرستی کرد و همه سالهای زندان شما را تاب آورد و فرزندانی نیک برآورد.

محمد نوریزاد در ادامه پیام تسلیت خود به دکتر محمد ملکی گفت :

شما در زندان آسیبها دیدید و توهینها و تحقیرها و ضرب و شتمها را به دلیل آینده سرزمینتان و سرزمینمان تحمل کردید، امروز جمهوری اسلامی ناب آیت الله های “تخمیری” در منگنه تحریمهای جهانی به دریوزگی افتاده و حال ناخوش “تریاکیهای بیت رهبری” نشان از این دارد که درخت مبارزه ها و زندان کشیدنهای عزیزانی چون شما به بار نشسته و به زودی ما شاهد فروریختن بساط ویرانگران و ایرانخوارانی خواهیم بود که با “عمامه های فریب” و “قپه های همه چیز برای خودم” بر سر مردم ایران کلاه گذاردند و با کُشتنها و زندانی کردنها و مصادره های سراسیمه و فراری دادن فرزندان فهیم و فکور ما و با شیعه گستریهای ابلهانه منطقه را به آشوب کشیدند و نام ایران را در متن “نفرت” مردم جهان نشاندند.

دیری نخواهد پایید که ایران عزیز سربلند از این آزمون پربلا سربرخواهد آورد و راه سرفرازی در پیش خواهد گرفت. جای همسرتان خالی مباد. ما همه با شما و همراه شماییم.

دکمه بازگشت به بالا