سرخط خبرها امروز ايران وجهان

سرخط خبرها – برایان هوک نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در امور ایران: «در سرتاسر جهان هیچ‌کس نمی‌خواهد رژیم ایران به سلاح هسته‌ای دست یابد. هیچ‌کس نمی‌خواهد ایران همواره در جنگ با همسایگانش باشد.

اخبار اجتماعی:

بامداد امروز بخشی از بیمارستان شریعتی تهران دچار آتش‌سوزی شد. ، این آتش‌سوزی ساعت ۵:١٩ دقیقه بامداد در طبقه دوم این بیمارستان آغاز شد که نیروهای آتش‌نشانی حریق را مهار کردند.

سرخط خبرها : بامداد امروز بخشی از بیمارستان شریعتی تهران دچار آتش‌سوزی شد.
سرخط خبرها : بامداد امروز بخشی از بیمارستان شریعتی تهران دچار آتش‌سوزی شد.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در نامه‌ای به روحانی، خواست کلیه کنکورهای سراسری به زمانی که بیماری کرونا در ایران تحت کنترل باشد، موکول شود.

رئیس کل دادگستری هرمزگان از بازداشت هومن رفيعی شهردار منطقه یک بندرعباس به اتهام فساد مالی خبر داد. به همراه این فرد سه نفر دیگر نیز با عناوین اتهامی مشابه دستگیر شده‌اند.

بیش از ۵۰۰ فعال فرهنگی و هنری و حقوق‌دان در نامه‌ای سرگشاده ضمن ابراز نگرانی از ایجاد محدودیت برای «جمعیت امام علی»، خواستار آزادی فوری شارمین میمندی‌نژاد، مدیر و بنیان‌گذار این سازمان خیریه شدند.

سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران اعلام کرد که ناصر محرم‌زاده از ظهر دوشنبه پس از آخرین تماس بازجوی پرونده‌اش، ناپدید شده است.

دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد که متوسط قیمت هر متر مربع مسکن در تهران به بیش از ۲۰ میلیون تومان افزایش یافت.

معاون اقتصادی و محاسبات مرکز آمار ایران گفت: در زمان حاضر، قیمت ۴۷۵‌کالا با توجه به نرخ تورم، با سرعت متوسط ۲۶ درصد در حال صعود است که این مقدار سرعت، ما را در لیست چهار کشور پُرتورم جهان قرار می‌دهد و عدد بسیار بزرگی است.

ده ها کارگر و مهماندار شاغل در شرکت راه‌آهن (رجاء) که تحت مسئولیت برخی شرکت‌های حمل ونقل ریلی مشغول کار بودند، در یک ماه گذشته بیکار شدند.

گزارشی از اعزام زندانیان محکوم به‌اعدام به‌عنوان نیرو به سوریه

سرخط خبرها – اخبار بین‌المللی‌:

♦️ برایان هوک نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در امور ایران: «در سرتاسر جهان هیچ‌کس نمی‌خواهد رژیم ایران به سلاح هسته‌ای دست یابد. هیچ‌کس نمی‌خواهد ایران همواره در جنگ با همسایگانش باشد.

سرخط خبرها : «برایان هوک» با هدف تمدید تحریم تسلیحاتی ایران، به لندن می‌رود
سرخط خبرها : «برایان هوک» با هدف تمدید تحریم تسلیحاتی ایران، به لندن می‌رود

♦️سران ۲۷ کشور اروپایی پس از چندین روز مذاکره و چالش بر سر بودجه یک تریلیون و هفتصد و پنجاه میلیون یورویی برای مقابله با کرونا و کمک به اقتصاد کشورهای فقیر اروپایی توافق کردند .

♦️وزیر خارجه اوکراین، در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت یک هیات ایرانی روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه به اوکراین می‌روند تا در مورد پرداخت غرامت برای سرنگون کردن پرواز ۷۵۲ از سوی سپاه پاسداران در دی ماه سال گذشته مذاکره کنند.

♦️ساخت واکسن کرونا در شرکت آمریکایی مدرنا به مرحله آزمایش نهایی رسید. این واکسن بر روی ۳۰‌هزار داوطلب آزمایش شده و نتایج آن تا ۶‌آذر اعلام خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا