سرخط خبرها – اخبارنیمروزی

سرخط خبرها – چهل و یکمین روز اعتصاب و اعتراض کارگران نیشکر هفت تپه و قرائت نامه یکی از فرزندان کارگران

فاطمه دختر بچه ای که پدرش جز ء کارگران زحمتکش هفت تپه است و اینگونه با نامه با محبتش از پدر حمایت می کند و در کنار او ست

این حق فرزندان کارگران نیشکر هفت تپه نیست که بخاطر ظلم یک عده از خدا بی خبر از ابتدایی ترین درخواست خود خود داری کنند آنهم صرفا بخاطر اینکه کمی از دردهای پدرشان کاسته باشند

ای ننگ و نفرین بر دزدان وچپاولگران حاکم بر ایران که اینگونه خانواده های ایرانی را نابود می کنید و جیب های کثیف خودتان را پر می کنید

♦️ وضعیت قائم‌شهر و آمل دررابطه با کرونا فاجعه‌بار است. بیش از ۲۸۰۰نفر فقط مازندران بیمار مبتلا به کرونا دارد، امروز فقط بیمارستان رازی قائم‌شهر ۲۱۰ و امام آمل ۲۳۰نفر بیمار بستری داشتند. جمع بیماران مبتلا به کرونا در شهر آمل به ۴۶۰نفر رسیده.

♦️ برخی از مناطق شرق و جنوب استان فارس شاهد وقوع طوفان و رگبار بود. وقوع سیل در شهر خاوران در جاده شیراز به جهرم، مردم این منطقه را غافلگیر کرد.

♦️ رئیس اتاق بازرگانی استان فارس از ناپدید شدن دستکم ۲۲ میلیارد دلار ارز خبر داده است.

جمال رزاقى گفته که «به بهانه تخصیص ارز دولتى، دست کم ۲۲ میلیارد دلار ارز ایران در شرایط تحریم ناپدید شده است.»

او در مورد چگونگی ناپدید شدن این ارز، دوره زمانی و چگونگی محاسبه این رقم و یا کشف ناپدید شدن آن توضیحی نداد.

♦️ یک جوان ۲۶ ساله بوشهری به نام محسن روز جمعه ساعت ۶ صبح در محل پل شهید اسدی نزدیک میدان مجاهد برازجانی خود را به دار آویخت.

سرخط خبرها - یک جوان ۲۶ ساله بوشهری به نام محسن روز جمعه ساعت ۶ صبح در محل پل شهید اسدی نزدیک میدان مجاهد برازجانی خود را به دار آویخت.
سرخط خبرها – یک جوان ۲۶ ساله بوشهری به نام محسن روز جمعه ساعت ۶ صبح در محل پل شهید اسدی نزدیک میدان مجاهد برازجانی خود را به دار آویخت.

♦️ قیمت طلا در هفته جاری ۴ درصد بالا رفته و به مرز ۱۹۰۰ دلار برای هر اونس نزدیک شده است. این رکوردی است که از ۲۰۱۱ تا کنون سابقه نداشته است.

سرخط خبرها : اخبار بین‌المللی‌:

♦️ پیام دبیرکل سازمان ملل: کشورهای جهان عرب هم در مقابله با کرونا به مشکل خورده‌اند

♦️ برایان هوک در حمایت از آزادی و لغو حکم اعدام امیر حسین مرادی، سعید تمجیدی و محمد رجبی، پیامی صادر کرد و در خواست آزادی بی قید و شرط و فوری منوچهر بختیاری پدر «شهید راه آزادی میهن» پویا بختیاری و آزادی علیرضا علینژاد برادر خبرنگار و فعال حقوق زنان مسیح علینژاد را داشت.

♦️ اسرائیل با موشک مواضع دفاع هوایی سوریه را هدف قرار داد! منابع سوری تایید كردەاند چند انفجار از حومه شمالی قنیطره نزدیک بلندی های جولان رویدادهای است.

♦️ نیروهای روسیه در حال عقب راندن نیرو های تحت حمایت جمهوری اسلامی از بلندی‌های جولان (گولان) و جایگزین کردن آن‌ها با نیرو‌های روسی هستند.

♦️ دونالد ترامپ امروز سه فرمان اجرایی را برای کاهش بهای دارو در ایالات متحده امضا خواهدکرد. به گفته سخنگوی کاخ سفید با امضای این سه فرمان، قیمت دارو به طرز چشمگیری در امریکا کاهش پیدا می کند و امریکاییان از این پس مبلغ کمتری را برای “پیچیدن نسخه” پزشکان خواهند پرداخت.

دکمه بازگشت به بالا