حمايت قطر از حزب الله نيروهايي آمريكايي در منطقه را به خطر مي اندازد

حمايت قطر از حزب اللهفاکس نیوز” آمریکایی در گزارشی عصر چهارشنبه فاش کرد ، شواهدی از دخالت قطر در تأمین بودجه حزب الله ، که دولت آمریكا تصور می كرد نیروهای خود را در قطر تهدید می كند كه تعداد آنها حدود 10،000 سرباز آمریكایی است .

اروپا خواستار پاسخگویی قطر پس از “رسوایی” خود با حزب الله است

نمایندگان پارلمان اروپا خواستار موضع گیری محكمی در برابر دخالت مكرر قطر در تأمین مالی تروریسم شدند ، به خصوص پس از رسوایی حمایت و تسلیح شبه نظامیان حزب الله.

حمايت قطر از حزب الله نيروهايي آمريكايي در منطقه را به خطر مي اندازد
حمايت قطر از حزب الله نيروهايي آمريكايي در منطقه را به خطر مي اندازد

این اقدام نمایندگان مجلس پس از آن صورت گرفت كه روز چهارشنبه فاكس نیوز ، فاش كرد كه دوحه بودجه تسلیحاتی به حزب الله را تأمین كرده است.

به گفته این شبکه آمریکایی ، یک نماینده امنیتی به نام جیسون جی در تجارت خرید اسلحه در قطر نفوذ کرده است و این نشان می دهد که یک عضو خانواده حاکم اجازه تحویل تجهیزات نظامی به شبه نظامیان را داده است.

وی با اشاره به نقشی که دوحه در سیستم بین المللی ایفا می کند ، افزود: “سیب فاسد باید از سبد خارج شود.

حمايت قطر از حزب الله – هشتگ «خلع سلاح حزب‌الله» در ترند لبنان قرار گرفت

هشتک «خلع سلاح حزب‌الله» (نزع سلاح حزب‌الله) در فضای سایبری لبنان مورد توجه و در ترند این کشور قرار گرفت.

هم‌چنین هشتگ «چوبه‌های دار را برپا کنید» (علقوا المشانق) در کنار تصاویر اعضای کابینه لبنان در فضای سایبری این کشور مورد توجه و در ترند لبنان قرار گرفت.

در فضای سایبری لبنان یک پوستر مورد توجه قرار گرفته که در آن عمامهٔ حسن نصرالله بر فراز قارچ انفجاری ترسیم و روی آن نوشته شده «ما می‌دانیم کار تو است».

https://www.balatarin.com/permlink/2020/8/7/5373942

دکمه بازگشت به بالا