دستور روحانی به وزير بهداشت برای برنامه‌ریزی جهت کنترل کرونا در استان‌های قرمز

رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران به وزیر بهداشت دستور داد كه برنامه های فوری را برای كنترل كرونا در استان‌های قرمز.

رئیس‌جمهور گفت: به فوریت با همکاری سایر کمیته‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا از جمله کمیته امنیتی–اجتماعی، برنامه‌هایی برای کنترل کرونا در استان‌های قرمز آماده شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز گزارش آخرین وضعیت بیماری کرونا در کشور با تمرکز بر وضعیت استان‌های قرمز را به رئیس جمهور ارائه کرد.

دستور روحانی به وزير بهداشت برای برنامه‌ریزی جهت کنترل کرونا در استان‌های قرمز
دستور روحانی به وزير بهداشت برای برنامه‌ریزی جهت کنترل کرونا در استان‌های قرمز

روحانی در پاسخ به گزارش وزیر بهداشت، از تلاش‌های مسؤولان این وزارتخانه و تدبیر وزیر بهداشت برای استقرار معاونین خود در استان‌های قرمز از جمله کرمانشاه، خوزستان، کردستان و بوشهر جهت مدیریت این فضا با همکاری ستادهای استانی مقابله با کرونا، تقدیر کرد.

‎رئیس جمهور تاکید کرد که به فوریت با همکاری سایر کمیته‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا از جمله کمیته امنیتی – اجتماعی، برنامه‌هایی برای کنترل این بیماری در استان‌های مذکور آماده شود تا چنانچه نیاز به ایجاد محدودیت‌ها و وضع برنامه‌هایی برای کنترل این بیماری در استان‌های قرمز ضروری است، در جلسه روز شنبه ستاد بررسی و تصویب شود.

‎ روحانی همچنین بار دیگر از تلاش بی وقفه کادر درمانی کشور که طی چهار ماه گذشته در خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا بوده‌اند، قدردانی کرد.

بازگشت مجدد محدودیت‌های کرونایی در آذربایجان‌شرقی ـپنجشنبه ۲۹ خرداد۹۹

عاون استاندار رژیم درآذربایجان‌شرقی:
به دلیل افزایش آمار مبتلایان و فوتی‌های ناشی از کرونا در استان، محدودیت‌های کرونایی دوباره اعمال می‌شود

دکمه بازگشت به بالا