دولت چین در امضای قرارداد 25 ساله با ایران مردد هست

به دنبال انتقادها و اعتراضات زیادی که علیه امضای قرارداد 25 ساله ایران و چین به راه افتاده، سفیر جمهوری اسلامی ایران در پکن اخطار داد که نباید چینی‌ها را دلسرد کرد و رئیس اطاق بازرگانی ایران و چین در گفتگویی با خبرگزاری تسنیم گفت که: فعلاً پیش‌نویس توافق از سوی ایران امضا شده اما هنوز چینی‌ها قبول نکرده‌اند و شاید اصلاً “به‌هم بخورد.

امضای قرارداد 25 ساله

رژیم جمهوری اسلامی ، آینده ای ندارد، زیرا امروز روی سرنیزه نیروهای سرکوب اش ایستاده است.

دو طیف هستند که امروز خواهان تداوم حیات رژیم هستند، آنانی که غارت می کنند، اختلاس می کنند، منابع ملی را تصرف می کنند و آنانی که دست شان به خون مردم ایران آغشته هست و می دانند که با سقوط رژیم ، تاوان قتل و جنایت و شکنجه و کشتار مردم را پس خواهند داد.

این هر دو طیف دست در دست هم دارند، هر دو از خون مردم ایران ، از خون کودکان ، از خون جوانان تغذیه می کنند.

دولت چین در امضای قرارداد 25 ساله با ایران مردد هست
دولت چین در امضای قرارداد 25 ساله با ایران مردد هست

رژیم جمهوری اسلامی آینده ای ندارد، زیرا همه ورق ها را بازی کرده ، همه چهره ها را امتحان کرده ، دستش تماما رو شده و ماسک های دروغ و ریا ، ماسک های اصلاح طلبی و اصول گرایی ، ماسک های زرد وسبز و بنفش ، همه دریده شده و چهره منحط ، جهالت پراکن، خرافه ساز و خونریزش بر همگان آشکار شده ، دیگر خودی ها هم امیدی به آینده ندارند.

الان دیگر از اتخاذ یک استراتژی دراز مدت اقتصادی هم عاجز هست ، از نظر سیاسی ماسک جمهوریت بر کناری نهاده شده و همه حلقه های قدرت سیاسی به بیت خامنه ای وصل شده ، به بیتی که نتیجه دخالت مداوم اش در عرصه های سیاسی ، اقتصادی ، سیاست داخلی و خارجی ، وضعیت فلاکت بار امروز هست. یعنی آینده رژیم جمهوری اسلامی به کسی سپرده شده که قبلا این رژیم را بی آینده کرده است .

رژیم جمهوری اسلامی آینده ای ندارد ، زیرا اقتصاد ورشکسته ، همراه با هزینه های سنگین سرمایه گذاری در 5 عرصه:

پرداخت حقوق صد ها هزار نفر از نیروهای سرکوب سپاهی و بسیجی ، صنایع موشک سازی ، پروژه اتمی و پرورش گروه های تروریستی جهت پیشبرد استراتژی هلال شیعی، عرصه را به این رژیم به شدت سخت و دستش را تنگ کرده و همین تنگدستی، همه چشم انداز های استراتژیک رژیم را تیره کرده است.

40 سال تمام، غارت از همه اندام جامعه ، از جیب مردم ، از نان مردم ، از رفاه مردم، از آموزش مردم، از بهداشت و درمان مردم و سرمایه گذاری برای صدور فاشیسم مذهبی، صدور انحطاط ، فساد، اختلاف افکنی و جنگ افروزی، و کلا پروژه های که رژیم می خواست با تکیه بر آنها تداوم حیات خودرا تا ” ظهور مهدی ” بیمه کند، با شکست فطعی مواجه شده است

دولت چین در امضای قرارداد 25 ساله با ایران مردد هست
دولت چین در امضای قرارداد 25 ساله با ایران مردد هست

و خوف آینده تاریک او را مجبور کرده که برای “حفظ نظام” به کشور فروشی و به انعقاد قراردادهای استعماری روی آورد که قرارداد 25 ساله با چین یکی از آنان هست که در مقایسه با قرارداد ” ویلیام ناکس دارسی ” بسیار ننگین تر ، ضد مردمی تر و غارتگرانه تر هست.

افشاء شدن این قرارداد مخفیانه :

اما با افشاء شدن این قرارداد مخفیانه که به پیشنهاد سرداران خیانتکار سپاه و با تایید خامنه ای کلا از طرف رژیم پذیرفته وتصویب شده، موجی از اعتراض در اذهان عمومی ، در فضای مجازی و در بین مردم بلند شد و از طرف مشاور حقوقی شورای مدیریت گذار ” آقای کاوه موسوی ” رسما نامه ای به رئیس جمهور چین نوشته شده و ضمن اعتراض به این قرارداد، پیشاپیش اعلام شد که پس از سقوط رژیم مردم ایران هیچ گونه تعهدی در قبال این قرارداد ندارند و به محض سقوط رژیم این قرارداد از طرف مردم ایران لغو خواهد شد.

دامنه این اعتراضات در داخل و خارج از ایران به قدری گسترده و از طرفی جنبش های اعتراضی در ایران که عمدتا ، هدفشان گذار از رژیم و سرنگونی رژیم می باشد، به قدری وسیع هست که دولت چین را نسبت به امضای این قرارداد مردد ساخته است.

اینک برهمه ماست که برای به ” یقین” رساندن ” تردید” دولت چین در امضای این قرارداد ننگین استعماری ،در داخل و خارج ، با توسل به همه ابزارهای اطلاع رسانی ، در فضای فیزیکی و فضای مجازی ، با نوشتن نامه به مجامع جهانی ، به دولت های جهان ، به سازمان های مردم نهاد، عدم پایبندی مردم ایران به این قرارداد را اعلام کرده تا دولت چین را از امضای این قرارداد ننگین و بی آینده منصرف نماییم.

دکمه بازگشت به بالا