دلار وارد کانال 26 شد

به گزارش مثقال ،هم اکنون دلار آمریکا در صرافی ها 26000 تومان معامله می شود. همچنین قیمت حواله دلار آمریکا بالای 26000 تومان قیمت دارد.

نرخ در بازار آزاد با افزایش ۳.۳۵ درصدی نسبت به روز گذشته به ۲۵,۹۲۰ (بیست و پنج هزار و نهصد و بیست ) تومان رسید و این به معنای جهش قیمت دلار به کانال 26 هزار تومان است.

به گزارش کاماپرس، درحالی که قیمت خرید امروز در صرافی بانک ملی نسبت به دیروز تغییری را ثبت نکرد و با قیمت ۲۲,۳۰۰(بیست و دو هزار و سیصد تومان) معامله شد اما وضعیت قیمت در بازار آزاد متفاوت بوده و افزایش یافته است.

دیروز هم نرخ در صرافی های بانکی ثابت بود اما در بازار آزاد 2.85 رشد کرد و به مرز 25 هزار تومان یعنی۲۴,۸۴۰(بیست و چهار هزار و هشتصد و چهل ) نزدیک شد و حالا امروز به بیش از 25 هزار تومان رسید.

دلار وارد کانال 26 شد
دلار وارد کانال 26 شد

در این میان همزمان با افزایش چشم‌گیر قیمت ارز در بازار آزاد، بازارساز (بانک مرکزی) قیمت‌ خرید و فروش ارز در صرافی‌های بانکی را به‌صورت محسوسی افزایش داد

و سعی کرد قیمت‌ها نزدیک به بازار آزاد باشد، اما در دو سه روز اخیر که قیمت دلار در بازار آزاد وارد کانال جدید قیمتی شده، بانک مرکزی دیگر مانند قبل همراستا با بازار آزاد حرکت نکرده و قیمت ها را افزایش نداده است، نگاهی به قیمت ارز در صرافی های بانکی گواه این ادعاست.

انتظار می رود که قیمت تا پایان تیر همین مدار را طی کند و افزایشی باشد و از اول مردادماه قیمت ها با کاهش تقاضای ارز از سوی صادرکنندگان کاهشی شود.

قیمت مثقال طلا ۱۸ عیار امروز

هر مثقال طلا ۱۸ عیار امروز با افزایش ۴.۹۴ درصدی، از ۴,۵۹۱,۰۰۰ (چهار میلیون و پانصد و نود و یک هزار) تومان به ۴,۸۳۰,۰۰۰ (چهار میلیون و هشتصد و سی هزار) تومان رسید.

قیمت سکه امامی امروز

امروز قیمت سکه امامی به ۱۱,۴۳۰,۰۰۰ (یازده میلیون و چهارصد و سی هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۲.۱۸ درصدی داشته است.

دکمه بازگشت به بالا