مهمترين اخبار ايران وجهان – چهار‌شنبه ۴ تیر ۱۳۹۹

اخبار ايران وجهان – در کرمان نیروهای سرکوبگر انتظامی، درصدد اخراج مردم از خانه‌هایی که ۱۰سال پیش خریده بودند، برآمدند. مامورین در حالی که حکم تخلیه داشتند، به زور و اجبار به صاحبان خانه گفته‌اند : خانه‌ها را باید پس بدهید و پولتان را بگیرید.

اخبار اجتماعی:

رژيم در شهرهایی که احتمال قیام می‌رود، اخیرا یکسری موتورسیکلت جهت سرکوب وارد کرده است. این موتورها در شهرهای قزوین، الوند، دلیجان و شهر‌صنعتی البرز بدلیل بافت کارگری که دارند و احتمال شلوغ شدن در آنها نیز بالا است، توزیع شده است.

یک مرکز وابسته به حکومت ایران در منطقهٴ سویدا در سوریه هدف حمله هوایی قرار گرفت. این حمله پس از ورود یک محموله اسلحه توسط رژیم ایران به‌این مرکز صورت گرفته است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: ۴۱۲ نفر از کارکنان بیمارستانهای دانشگاهی و غیردانشگاهی استان بوشهر به ‌کرونا مبتلا شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: ۴۱۲ نفر از کارکنان بیمارستانهای دانشگاهی و غیردانشگاهی استان بوشهر به‌کرونا مبتلا شده‌اند.
مهمترين اخبار ايران وجهان – چهار‌شنبه ۴ تیر ۱۳۹۹

معاون سیاسی امنیتی استاندار حکومتی در زنجان: در استان زنجان وضعیت خرم‌دره و زنجان از لحاظ شیوع ویروس کرونا قرمز است. وضعیت هیچ شهرستانی در استان سفید نیست.

اخبار ايران وجهان – اخبار بین‌المللی‌:

گزارش نهایی غیرمحرمانه سال ۲۰۲۰ وزارت‌خارجه آمریکا: در سال۲۰۰۲، یک گروه اپوزیسیون ایرانی به‌صورت علنی تأسیسات هسته‌یی مخفی را که در نظنز و اراک در حال ساخت بودند را افشا کرد که رژیم ایران آن‌را به‌آژانس انرژی هسته‌یی اطلاع نداده بود.

وزیر خارجه آمریکا: تحریم تسلیحاتی رژیم ایران مهرماه به‌پایان می‌رسد و رژیم ایران قادر خواهد بود هواپیمای جنگنده مانند اس یو ۳۰ و جی۱۰ خریداری کند و اروپا و آسیا را هدف قرار دهد. آمریکا هرگز اجازه این کارا را نخواهد داد.

دولت ترامپ ایستگاه رادیویی که توسط رسانه تبلیغاتی چین اداره می‌شد را بست

دکمه بازگشت به بالا