مجموع مبتلایان به كرونا در ايران به ۲۶۷ هزار بیمار رسید

دکتر لاری سخنگوی وزارت بهداشت: شناسایی ۲۵۰۰ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور/ مجموع مبتلایان به كرونا در ايران به ۲۶۷ هزار بیمار رسید .

🔹از دیروز تا امروز ۲۶ تیر ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۵۰۰ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۹۱۴ نفر از آنها بستری شدند.

🔹مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۲۶۷ هزار و ۶۱ نفر رسید.

🔹متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۹۸ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۳ هزار و ۶۰۸ نفر رسید.

🔹خوشبختانه تا کنون ۲۳۰ هزار و ۶۰۸ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.

🔹 ۳۴۷۱ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

🔹تا کنون دو میلیون و ۷۳ هزار و ۷۹۱ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

🔹بستری بیماران در کل کشور افزایش داشته است.

كرونا در ايران - ۱۸میلیون ایرانی کرونا گرفته‌اند

🔹همانند روزهای گذشته استانهای آذربایجان های شرقی و غربی، ایلام، بوشهر، خراسان رضوی، خوزستان، زنجان، کردستان، کرمانشاه، گلستان، مازندران و هرمزگان در وضعیت قرمز قرار دارند.

🔹استانهای تهران، فارس، اردبیل، اصفهان، البرز، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، کرمان، کهگیلویه و بویر احمد، لرستان، همدان، یزد و خراسان شمالی نیز در وضعیت هشدار قرار دارند.

كرونا در ايران – کرونا اثر خود را بر بازار کار گذاشت/ حذف ۱.۵ میلیون نفری شاغلان

گزارش‌های رسمی از این حکایت دارد در بهار امسال و در زمان شیوع ویروس کرونا که کسب و کارهای مختلف را تحت تاثیر قرار داد، یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از جمعیت شاغلان کاهش یافته است.

كرونا در ايران - کرونا اثر خود را بر بازار کار گذاشت/ حذف ۱.۵ میلیون نفری شاغلان
كرونا در ايران – کرونا اثر خود را بر بازار کار گذاشت/ حذف ۱.۵ میلیون نفری شاغلان

در تمامی بحران های اقتصادی ، اقلیمی و بهداشتی ، این اکثریت مردمند که آسیب میبینند. این بلایا سهم مستقیم آنهاست. اما در تقسیم منابع و ثروت و امکانات سهمشان معادل بقاست. و بسیاری از این حق هم محرومند.

دکمه بازگشت به بالا