در حالی که مردم ایران رنج می برند ، سپاه پاسداران امیدهای خارجی خود را ادامه می دهد

مردم ايران از فاجعه كرونا در ايران رنج مي برند ، در حالي كه سپاه ترورستي در عراق وسوريه أهداف مخفيانه خود انجام ميدهد .

پدافند هوایی سپاه پاسداران آماده باش :

برخی منابع خبری از ورود ادوات سنگین توپخانه ای ارتش آمریکا و نیز هوایی USAF و بریتانیا BAF از مرز کویت به داخل عراق خبر می دهد

همچنین ۴۰ دستگاه کامیون حامل جنگ افزار و ادوات نظامی ارتش آمریکا ‏نیز از طریق مرز الولید در استان حسکە سوریە به اقلیم کردستان وارد شده اند.

در عین حال پایگاه هوایی «عین الاسد» برای فرود بمب افکن استراتژیک Boeing B-52 آماده شده و این در حالیست که شنیده ها از دستور آمریکا و انگلستان به شهروندان خود مبنی برخروج هرچه زودتر از خاک عراق حکایت دارد.

پدافند هوایی سپاه پاسداران در سراسر ایران به حالت آماده باش درآمده است!
پدافند هوایی سپاه پاسداران در سراسر ایران به حالت آماده باش درآمده است!

حمله قریب الوقوع آمریکا به متحدین ایران در عراق می‌تواند سرآغاز درگیری مستقیم آمریکا با ایران باشد.

ترامپ شاید معتقد است فرصت تاریخی که کرونا، تحریم، سقوط نفت، مشغول بودن افکار عمومی جهان به بیماری و… اکنون برای ضربه زدن به ایران برایش فراهم ساخته ممکن است هرگز تکرار نشود‌!

كمک به مردم مستضعف امریکا !

گروهی از بسیجیان که در یک اقدام تبلیغاتی، بسته‌هایی را تحت عنوان «‌کمک به مردم مستضعف آمریکا» تهیه کرده بودند برای ارسال آن به سفارت سوییس در تهران به عنوان حافظ منافع آمریکا رفتند اما این سفارت‌خانه از پذیرفتن بسته‌ها امتناع کرد.

كمک به مردم مستضعف امریکا !
كمک به مردم مستضعف امریکا !

قآانی در سوریه !

پاسدار قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه در صبح سەشنبه١٢ فروردین در بغداد با فرماندهان حشدالشعبی دیدار داشته و سپس مخفیانه به سوریه رفته است. فرمانده سپاه قدس در فرودگاه الشعیرات سوریه دیده شده .

هولوکاست کرونا در ایران

فاجعه ای وحشتناک در ایران در حال وقوع است و اگر نهادهای بین المللی هر چه زودتر مدیریت این بحران را از دست نظام فاسد آخوندی نگیرند این «فاجعه انسانی» به «هولوکاست کرونا در ایران» تبدیل خواهد شد.

این تصویر گورهای دسته جمعی جان باختگان کرونا در لنگرودِ گیلان است که فاصله عمیق بین آمار رسمی و آمار واقعی جان باختگان کرونا را نشان می دهد.

فاجعه انسانی در گیلان
فاجعه انسانی در گیلان
دکمه بازگشت به بالا